بلاگ

جامع ترین بورس تخصصی آهن آلات فولاد و استیل در ایران

تیرآهن هاش H

تیرآهن هاش

تیرآهن هاش فولاد در ساختمان سازی ، ساخت ادوات صنعتی فلزی در صنایع نفت (ساخت تیرآهن هاش استراکچر های استوانه ای شکل انبار نفت) ساخت انواع تیرآهن هاش و تیر ورق های مورد استفاده در پل سازی و راه سازی ، ساخت ستون های نگه دارنده برای کلیه سازه های فلزی سنگین ، تیرآهن هاش ساخت دکل چرثقیل های تلسکوپی و سقفی به کار میرود.

تیرآهن H یا هاش ، انواعی از تیرآهن ها می باشد که دارای بال های پهنی است و سطح مقطع تیرآهن هاش به شکل حرف H می باشد. از این رو می توان گفت بر خلاف تیرآهن هاش IPE هرچه به عرض جان این تیرآهن افزوده شود، بال های تیرآهن هاش نیز پهن تر خواهند شد. تیر آهن H یا همان هاش همانند سایر تیرآهن ها در صنایع ساختمان، دارای کاربرد های گسترده ای می باشد، به همین دلیل در انواع مختلف و سایز های متنوع تیرآهن هاش در نوع سبک و سنگین ، تولید شده و در بازار با قیمت های متفاوتی به فروش می رسد. با توجه عدم تولید تیرآهن هاش در کشور ایران و پیدا نشدن با کیفیت ترین نوع این تیرآهن هاش ، با ما تماس بگیرید.

نورد تیرآهن هاش بال پهن و معمولی اساسا به دو شیوه کلی تقسیم می شود. این تقسیم بندی عموما بر اساس نوع فرم ماده اولیه تیرآهن هاش که به صورت اسلب های مستطیل یا فرم های H بوده متفاوت است. بر این اساس در تولید تیرآهن هاش هایی که با استفاده از فرم های تیرآهن هاش H شکل تولید می شوند و به دلیل شباهت بالای محصول نهایی با ماده اولیه فرم دهی به شکل یکنواخت انجام می گیرد. این در حالی ست که برای ساخت تیرآهن هاش تیرآهن هاش سنگین با سایزهای متفاوت از فرم دهی با استفاده از اسلب مستطیل استفاده می کنند.

یک دیدگاه بگذاریددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *