بلاگ

جامع ترین بورس تخصصی آهن آلات فولاد و استیل در ایران

قوطی آهن

قوطی آهن

قطعات فولادی ما برای استفاده در طیف وسیعی از بخش ها مناسب هستند و در ساخت ابزاری مانند قوطی آهن، وسایل نقلیه، گذرگاه ها، پل ها، ساختمان ها و موارد دیگر استفاده شده اند. ما با تولید قوطی آهن توخالی، سبک و همچنین انواع خدمات تولید قوطی آهن را به شما ارائه خواهیم داد. در شرکت ما می‌خواهیم اطمینان حاصل کنیم که شما برای مقاصد خود قوطی آهن مناسب برای این کار را هر بار دریافت می کنید. قوطی آهن با استانداردهای بالایی ساخته شده اند و این اطمینان را ایجاد می کند که به دفعات کمتری نیاز به تعویض دارند زیرا دارای کیفیت بالایی هستند. همچنین حتی در مناطقی با هوای مرطوب دریا، مقاطع فولادی ما با کمترین زنگ زدگی کار را انجام می دهند.

این قوطی آهن از جنس فولاد هستند که در حال حاضر یک مصالح ساختمانی محبوب به دلیل هزینه ساخت پایین و مقرون به صرفه است که با قیمت های تجاری پایین شرکت ما، هزینه بیشتر کاهش می یابد. قوطی آهن را می توان به سرعت و به راحتی با ماشین کاری تولید کرد تا با نیازهای فردی شما مطابقت داشته باشد که بسیار منحصر به فرد است. طراحان، معماران و مهندسان در تولید قوطی آهن بخش‌های مختلفی را برای زیبایی‌شناسی و ویژگی‌های ساختاری خود انتخاب می‌کنند. انتخاب‌های تولید کنندگان بر اساس اندازه، وزن و مشخصات تعیین می‌شود. قوطی آهن از نظر سایز بسیار متنوع است و می تواند به اشکال مختلف قالب گیری شود و این به این معنا است که تولید کنندگان مانند تولید و ساخت فولاد می‌توانند قوطی آهن را تقریباً به هر شکل یا اندازه‌ای بسازند.

بسیاری از قوطی آهن متداول وجود دارد که می بینید در طول تولید فولاد مورد استفاده قرار می گیرند و هر روز در ساخت و سازها با آنها مواجه می شویم. قوطی آهن مشابه مقاطع توخالی دایره ای هستند که قاعده آن ها به شکل مستطیل و مربع است و قوطی آهن در بسیاری از کاربردهای مکانیکی و ساختاری بسیار محبوب هستند. سطوح آن‌ها برای استفاده در اتصالات و ساخت و ساز کاربرد دارند. استفاده از قوطی آهن خالص با کیفیت بالا تا حداکثر اندازه دلخواه شما تولید می شود، وزن سبک و استحکام بالایی دارد. قوطی آهن به راحتی خم می شوند.

قوطی آهن برای جوشکاری ایده آل هستند و برای ساخت سازه های منحصر به فرد و بدون به خطر انداختن استحکام، زیبایی و دوام عالی هستند. بر روی بعضی از این قوطی آهن را می توان به راحتی بارهای سنگین را تحمل کرد و برخلاف سایر مقاطع فولادی ثانویه، ترکیب شیمیایی فولاد اجازه نمی دهد که در حین جوشکاری هیچ ترک ایجاد شود. بنابراین، استفاده از آن را برای ساخت و ساز فولادی با کیفیت مناسب تر می کند که باعث صرفه جویی در هزینه و همچنین زمان می شود.