بلاگ

جامع ترین بورس تخصصی آهن آلات فولاد و استیل در ایران

فروش میلگرد ساده

فروش میلگرد ساده

فروش میلگرد ساده به دلیل اینکه میلگرد در ساختمان سازی دارای کاربرد زیادی می باشد این روزها افزایش زیادی پیدا کرده است. مواد تشکیل دهنده میلگرد ساده از فولاد می باشد که نام دیگر آن مش سیم فولادی می باشد. فروش میلگرد ساده به دلیل داشتن مقاومت بالا افزایش پیدا کرده است و بازار تقاضا برای تولید آن تقریبا بازار گرمی می باشد.

میلگرد ساده شکل ظاهریش بتنی بوده و هیچ گونه آج روی آن مشاهده نمی شود. میلگرد ساده به عنوان یک نوع سازه در بنائی برای تقویت بتن به کار برده می شود. جالب ایت بدانید که بتن دارای مقاومت بالایی است اما مقاومت کششی پایینی دارد بنابراین در ساخت آن از میلگرد ساده استفاده می گردد. در بازار فروش میلگرد ساده شما می توانید بهترین نوع میلگرد ساده را با قیمت بسیار عالی بیابید.

میلگرد در بازار دارای دو نوع میلگرد ساده و میلگرد اجدار است که هر کدام دارای کاربردهای خاص مربوط به خود هستند. میلگردهای ساده دارای قطرهایی بین 6 تا 200 میلی متر هستند و همچنین دارای مقاومت کششی 360 نیوتون بر میلی متر می باشد که باعث شده استفاده از ان افزایش پیدا کند. در بازار فروش میلگرد ساده این محصول دارای شناسنامه است که در قسمتی که به عنوان آنالیز محصول نامیده می شود این مشخصات درج می گردد.

فروش عمده میلگرد ساده

فروش میلگرد ساده در حجم زیاد انجام می شود بنابراین لازم است تا با انواع جنس های آن آشنایی داشته باشید تا بتوانید خرید خوبی را تجربه کنید. میلگرد های ساده دارای جنس های اروپایی و میلگرد سیاه و گالوانیزه و پلیمری و استیل موجود هستند که هر کدام دارای کاربردهای ویژه ای در ساختمان سازی می باشند.

در بازار فروش این میلگرد ، این محصول از نظر کشش دارای مقاومت کمتری بوده به همین دلیل در دسته فولادهای نرم قرار می گیرد. از مواد اولیه در ساخت میلگردهای ساده شمش می باشد که باید شمش ها را به درجه معینی از حرارت برسانند تا بتوانند وارد مرحله شکل دهی شوند.

بعد از مرحله شکل دهی، شمش ها را روی رول ها قرار می دهند و به وسیله دستگاه ها از عرض و قطر آنها کم می کنند و به طولشان اضافه می کنند. در مرحله آخر سعی می کنند میلگردها به طول استاندارد برسند و آنها را وارد بازار فروش میلگرد ساده کنند.

در بازار فروش میلگرد ساده، میلگرد را به صورت پیچ و مهره . یا میخ نیز به فروش می رسانند. فروش میلگرد ساده نیز به صورت غیر حضوری امکان پذیر است و افراد می تواندد آن را خریداری کنند. بازار فروش میلگرد ساده را می توانید با اندکی جست و جو بیابید.