بلاگ

جامع ترین بورس تخصصی آهن آلات فولاد و استیل در ایران

نبشی آهن

نبشی آهن

نبشی آهن ارائه شده در شرکت ما، از نظر نوع و اندازه فولاد را در اختیار دارد، دارای قابلیت هایی برای ساخت و ساز پیشرفته و تجهیزاتی برای خدمات رسانی به مشتریان با نیازهای تخصصی از جمله یک بخش اختصاص داده شده به نبشی آهن می باشد. نبشی آهن به دلیل هزینه کم و عملکرد قابل اعتماد آن به طور گسترده جهت کاربرد در ساختمان ها، تجهیزات، مغازه ها و انبارهای کارخانه و زندگی روزمره مدرن استفاده می شود. آنها این قابلیت را دارند به عنوان اجزای پشتیبانی یا ساختاری برای ساخت و ساز مورد مصرف قرار گیرند.

مصالح سازه ای محبوب، نبشی آهن عمدتاً در ساخت پل، ساخت و ساز و مهندسی استفاده می شود و با توجه به محتوای فولاد، نبشی آهن را می توان به دو دسته نبشی آهن ملایم و نبشی آهنHSLA تقسیم کرد. همچنین با توجه به عملیات سطح، نبشی آهن دارای سه نوع است. مشکی ، گالوانیزه گرم و رنگ شده که هر کدام کارایی مربوط به خود را دارا هستند. بسیاری از موارد استفاده از نبشی آهن عبارت است از عوامل پشتیبان و ساختمانی، پل ها، انبارها، قفسه ها، برج های کابل، دکل های برق، دکل های ارتباطی، تجهیزات و غیره که می تواند هر کدام را با نبشی آهن مناسب با خود تجهیز کرد.

البته نبشی آهن استفاده های روزمره نیز دارد مانند: قاب تخت، صندلی، نیمکت، پایه نرده و حتی دریچه کانال کولر برای تهویه مطبوع و غیره که همه این ها در طراحی و تولید ابزار و لوازم داخل خانه کارایی دارند. نبشی آهن برای کاربردهای ساختمانی و صنعتی کاربرد دارند و قابلیت مقاومت در برابر خوردگی را افزایش می دهد. از ویژگی های مهم دیگر نبشی آهن قابل جوش بودن، شکل پذیر و ماشین کاری شده بودن آن ها است. هنگامی که شغل شما نیاز به لوازم و مصالح ساختمانی مانند نبشی آهن دارد بر روی تعهدات شرکت ما برای ارائه خدمات فروش نبشی آهن حساب کنید.

از نبشی آهن گرفته تا سایر تجهیزات فلزی ساخت و ساز، همه و همه با حمایت برتر از سوی شرکت ما برای اطمینان از یکپارچگی ساخت و ساز شما را در اختیار داریم. شما می توانید بر اساس مواد، مانند نبشی آهن خرید کنید تا مطمئن شوید که دقیقاً آنچه را که نیاز دارید پیدا می کنید. برای اطلاع از قیمت های روز فلزات و خصوصا تجهیزات فلزی مربوط به صنعت ساخت و ساز با کارشناسان و متخصصان ما تماس حاصل فرمایید تا با اطلاع از قیمت ها، هزینه عملیات عمرانی خود را به شکل درستی برآورد کنید.