بلاگ

جامع ترین بورس تخصصی آهن آلات فولاد و استیل در ایران

ورق فولاد آلیاژی

ورق فولاد آلیاژی

انواع ورق فولاد آلیاژی Ck75 برابر با کد استاندارد آلمان ۱٫۱۲۴۸ از ضخامت ۰٫۶ میل الی ۳ میل به صورت رول و شیت تولید کشور هند و کره جنوبی موجود در انبار تهران به صورت ورق فولاد آلیاژی خام (مناسب جهت پرسکاری) و ورق فولاد آلیاژی آبدار (سخت کاری شده ) موجود می باشد.

ورق فولادی آلیاژی ، الیاژی ، A36 وارداتی در ضخامت های مختلف و ابعاد گوناگون ورق فولاد آلیاژی ، موجود در انبار تهران

ورق فولاد آلیاژی A36 یکی از پر مصرف ترین فولاد های مصرفی در صنایع می باشد. این فولاد آلیاژی در صنایع نیروگاهی ، صنایع ساخت و ساز های دریایی وصنایع فلزی سنگین مورد استقاده قرار میگیرد.

ورق فولاد آلیاژی A36 یکی از پر مصرف ترین فولاد های مصرفی در صنایع می باشد.

این ورق فولاد آلیاژی در صنایع نیروگاهی ، صنایع ساخت و ساز های دریایی وصنایع فلزی سنگین مورد استقاده قرار می گیرد.

این ورق فولاد آلیاژی از ضخامت های ۲ میل الی ۲۰۰ میل در ابعاد مختلف موجود در انبار تهران می باشد.

ورق فولاد آلیاژی ST52 ، ورق فولاد آلیاژی تحت استاندارد DIN17100 است ، ما می‌توانیم ورق فولادی ST52 را به عنوان یک فولاد کم آلیاژ با استانداردBS:50B , JIS:SS490/SM490A , DIN17100 : ST52 , UNI7070:Fe510B مورد توجه قرار دهیم.

ورق فولاد آلیاژی ST52 جز فولاد هایی هستند که بدلیل داشتن کربن و منگنز بیشتر دارای استحکام بیشتری میباشند و بیشتر در صنایع به کار میروند.

ورق فولاد آلیاژی ST52 یک آلیاژ پایین و فولاد ساختاری با مقاومت بالا است که می تواند به راحتی به سایر فولادهای جوشکاری جوش داده شود.

از ویژگی های ورق فولاد آلیاژی ST52 با کربن کم این است که به خوبی فرمینگ می شود . ورق فولادی ST52در وضعیت نرمال شده یا فرایند نورد کنترل شده عرضه می‌شود.

یک دیدگاه بگذاریددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *