بلاگ

جامع ترین بورس تخصصی آهن آلات فولاد و استیل در ایران

قیمت ورق استیل

قیمت ورق استیل از نوع ضدزنگ ، دارای تعدادی مختلف از جمله 301 ، 303 ، 304 ، 310 ، 316 ، 317 و غیره است متفاوت می باشد. علیرغم تعداد ترکیبات ، عامل مشترک بین آنها این است که آنها به طور کلی از 18٪ کروم و 8٪ نیکل تشکیل شده اند و قیمت ورق استیل در گروه صنعتی عیوض خانی بسیار مناسب عرضه می شود .

قیمت ورق استیل

با گفتن این موارد ، تغییرات جزئی وجود دارد که باعث می شود حدود 300 آلیاژ سری در برابر خوردگی مقاوم باشند. برای اهداف ساختگی ، به خاطر داشته باشید که ضد زنگ سری 300 قابل درمان با حرارت نیست ، اما به سرعت سخت می شود ، شکل پذیر است و آستنیتی (غیر مغناطیسی) است. 304 و 316 شایعترین تغییرات در 99٪ موارد بیش از نیاز کاربران است. برای تعیین قیمت ورق استیل با گروه صنعتی عیوض خانی تماس بگیرید .

قیمت ورق استیل 304

قیمت ورق استیل 304 که معمولاً در همه موارد از آشپزخانه های مسکونی و تجاری و سفارشی سازی خودرو گرفته تا تجهیزات پزشکی و مبلمان سطح بالا استفاده می شود بسیار مقرون به صرفه عرضه می شود . شما آن را در برنامه های تجاری ، صنعتی ، بهداشتی ، معماری یا مسکونی پیدا خواهید کرد که زیبایی و طول عمر آنها مهم است.

قیمت ورق استیل 316

قیمت ورق استیل 316 که در محیط های بسیار خورنده مانند روغن ، دارویی ، شیمیایی ، دریایی و غیره استفاده می شود بسیار مناسب می باشد . بیشتر برنامه های کاربردی مسکونی و تجاری نیازی به استفاده از 316 ندارند زیرا 304 دارای مقاومت بیش از حد مناسب در برابر خوردگی است. ما مجموعه گسترده ای از درجه ها و قیمت ورق استیل ضد زنگ را در انبار داریم تا بتوانیم نیازهای شما را برآورده کنیم.

ورق استیل ضد زنگ

ورق استیل ضد زنگ همه کاره است و در کاربردهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. در درجه اول برای مقاومت در برابر خوردگی ، طول عمر و شکل پذیری انتخاب می شود.کاربردهای معمول ورق استیل ضد زنگ شامل ، ساخت و ساز ، کاربردهای خدمات غذایی ، حمل و نقل ، صنایع شیمیایی ، دریایی و صنایع نساجی است.

ورق استیل ضد زنگ ما در سری 300 ، 400 و 200 موجود است. هر نوع ویژگی های خاص خود را دارد. محبوب ترین گریدها 304 هستند که می توانند به راحتی رول شکل بگیرند یا شکل بگیرند و به دلیل مقاومت در برابر خوردگی و قابلیت جوشکاری بسیار عالی ، یکی از محبوب ترین گریدهای موجود است.

316 آلیاژی است که حاوی مولیبدن است که مقاومت در برابر خوردگی را افزایش می دهد و به ویژه در محیط های اسیدی بسیار موثر است زیرا مقاومت بیشتری در برابر خوردگی حفره ای ایجاد می کند. 321 با افزودن تیتانیوم تغییر 304 است ، در برابر خوردگی بین دانه ای مقاوم است و قابلیت جوشکاری بسیار خوبی دارد.

نوع 430 آلیاژی از جنس استنلس استیل فریتی است که مقاومت خوبی در برابر خوردگی دارد و بیشتر در صنایع خانگی و پذیرایی مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت ورق استیل راه راه یا سوراخ دار موجود است ، این گزینه ها را می توان در هر یک از گریدهای موجود در سری 300 ، 400 و 200 و همچنین آلومینیوم و آلوزینک به دست آورد.

کیفیت و قیمت ورق استیل

تمام ورق های استیل ضد زنگ BS ایمن فولاد در محدوده سیستم مدیریت معتبر ISO 9001: 2015 با بالاترین کیفیت تولید شده و با مشخصات BS EN 10088-2 ساخته شده اند.